Atrodi jauno projektu

Objekta nosaukums:
Pielietošanas mērķis:
Platība (m2):
-
Darījums:
Atrašanās:
Cena:
-
 
   
> OBJEKTU KATALOGS   
 

Apraksts

  • Atrašanās: Jūrmala, Dubulti, Amatas Iela
  • Pielietošanas mērķis: Daudzdzīvokļu mājas
  • Darījums: Pārdod

Mājīgs dzīvojamais komplekss Dune Residence Jūrmalā,  atrodas pirmajā piekrastes joslā, kāpu zonā, tikai 100m attālumā no jūras. Šeit Jūs atradīsiet apartamentus, kas nodrošinās Jums bezrūpīgu atpūtu Jūrmalā, izbaudot svaigo jūras gaisu un neaizmirstamus saulrietus Baltijas jūras krastā.

 
Kompleksu Dune Residence veido 3 korpusi ar 10 dzīvokļiem katrā un kopējo platību 7564.3 kv.m. Visus 3 korpusus vienos kopēja pazemes autostāvvieta ar saimniecības telpām 1747,7 kv.m. platībā. Tajā ir atvēlēta vieta veļas mazgātavai, sanitārajiem mezgliem, apkures sistēmas iekārtām un noliktavas telpām. No pazemes autostāvvietas uz dzīvojamajiem stāviem var nokļūt ar liftu vai pa kāpnēm.
 
Katrā dzīvoklī ir halle ar gaiteni, plaša dzīvojamā telpa, kas apvienota ar virtuves zonu, vairākas guļamistabas, divi sanitārie mezgli, kā arī iespēja turpat savos apartamentos baudīt svaigo jūras gaisu terasē, uz lodžijas vai balkona. Plašākajos dzīvokļos papildus vēl pieejamas palīgtelpas un atsevišķas garderobes.

Dzīvokļu cenā ir iekļauta pilna apdare, ekskluzīva santehnika, virtuves aprīkojums un kamīni. Katrā dzīvoklī ir signalizācija, domofons, TV, tālrunis, internets, satelīts.

Namu ieskauj apzaļumota, labiekārtota slēgta teritorija, kurā ir nodrošināta diennakts apsardze un videonovērošana. Speciāli bērniem ir izveidots rotaļu laukums.

Nama iedzīvotāju ērtībai kalpo 3 lifti un slēgta autostāvvieta 60 automašīnām, ir pieejama veļas mazgāšana, dzīvokļu uzkopšana, ēdienu un dzērienu piegāde, u.c. pakalpojumi, kurus var pieteikt nama administratoram (piemēram., pasūtīt biļetes uz kultūras pasākumiem, avio biļetes, auto nomu u. tml.). 

Cena EUR par m2: 4000 - 4000 EUR
Cena EUR par visu: 400000 - 800000 EUR

NEKUSTAMO ĪPAŠUMU KONSULTANTS: Maksims Mordovecevs

E-pasta adrese: [email protected]

Tālrunis: +371 27726175

Komercīpašumi (6)    Dzīvokļi (87)    Mājas (8)    Zemes (2)    

Ieteikt:   Drukāt: PDF:   Atzīmēt:
Share on Facebook! Tweet about it   Print PDF   Note object
Starlex video kanāls