Atrodi savu objektu

Objekta ID:
Kategorija:
Cena:
-
Stāvoklis:
 
Atrašanās:
Darījums:
pārdošana īre/noma
Platība m2:
-
Stāvi:
-
Telpu, istabu skaits:
-
 

Apraksts

  • Objekta ID: 7863
  • Atrašanās: Jūrmala, Bulduri
  • Iela: Meža prospekts
  • Darījums: Pārdod
  • Stāvoklis: Jaunais projekts
  • Platība: 92 m2
  • Stāvs,stāvi: 2/3
  • Telpu, istabu skaits: 3
  • Papildus maksājumi: Viss iekļauts

 

Kluba tipa māja. Būvniecības laikā par galveno tika uzskatīta darba kvalitāte un ekskluzīvi materiāli, no kuriem visi, arī monolītā betona konstrukcijas (Austrija), tika importētas no Eiropas. Māja ir veidota izmantojot enerģijas taupīšanas tehnoloģijas: dubultā izolācija (27 cm), trīsslāņu, pretsaules siltumizolējošie logi Schuko, regulējama ekonomiska gāzes apkure, nodrošinās Jums patīkamus rēķinus ziemā un komfortablu temperatūru visu gadu. Dzīvokļos, kuri tiek piedāvāti ar apdari ieklāts ekskluzīvs parkets, uzstādīta itāļu virtuve ar AEG un Elektrolux tehniku, vannas istabās - speciāli pasūtītas ekskluzīvas dizaineru vannas, santehnika Laufen, maisītāji Hansgrohe. Dzīvokļu skaistās durvis veidoja meistari kuri bija iesaistīti Rundāles pils atjaunošanas darbos. Visas mēbeles ir izgatavotas pēc pasūtījuma un atvestas no Itālijas.
 
Mājas atrašanās vietas - tiešām laba. Otrajā linija no jūras, pludmale ir tikai 300 metru attālumā. Kas ir svarīgi - ēka atrodas Jūrmalas respektablākajā rajonā. Apkārt Ir vairākas nelielas apdzīvotas jaunbūves, kuras netraucē baudīt brinišķīgu skatu. Restorāni, kafejnīcas, skaistumkopšanas saloni, ūdens atrakciju parks, veikali - viss ir pastaigas attālumā. Rīgā - 15 min. lidosta- 10 min.
 
Dzīvojamais komplekss ir trīsstāvu ēka ar vienu kāpņu telpu, 10 apartamentiem un pazemes autostāvvietu. Bez autostāvvietas, kurā iespējams novietot 12 mašīnas, četros pirmā stāva dzīvokļos ir izejas uz terasēm, kas atrodas dienvidaustrumu un ziemeļrietumu pusēs. Iebraukšana teritorijā notiek caur vārtiem ar tālvadības pults palīdzību. Blakus iebrauktuvei zemesgabalā ir paredzēta vieta atkritumu konteineriem. Teritorijā ir arī neliels bērnu laukumiņš un labiekārtota zaļā zona iedzīvotāju atpūtai. Pirmajos divos stāvos atrodas četristabu un trīsistabu dzīvokļi ar balkoniem, bet trešajā stāvā – divi plaši četristabu dzīvokļi ar terasēm. Gandrīz visi dzīvokļi mājā ir vērsti uz vairākām gaismas pusēm, dzīvokļu izvietojums mājas kopējā plānā – stūra. Pagrabstāvā atrodas palīgtelpas atbilstoši dzīvokļu skaitam, kur iespējams novietot velosipēdus, slēpes utt. 
 
Apartamentu platība variējas no 63 līdz 140 m². Visos dzīvokļos ir viesistaba, virtuve/ēdamistaba, tualete un vannas istaba. Apartamenti atšķiras ar guļamistabu skaitu un papildus vannas istabām. Katrā dzīvoklī – panorāmas logi no grīdas līdz griestiem, ir balkons vai terase. Dzīvokļiem nav iekšējo nesošo konstrukciju – iespējams brīvs plānojums. Otrā un trešā stāva apartamentu viesistabās iespējams ierīkot kamīnus. Pēc vēlēšanās iespējams izvēlēties vienu no trim jūsu nākamās dzīvojamās telpas dizaina variantiem.
Cena EUR par m2: 4239.13 EUR
Cena EUR par visu: 390000 EUR

NEKUSTAMO ĪPAŠUMU KONSULTANTS: Maksims Mordovecevs

E-pasta adrese: [email protected]

Tālrunis: +371 27726175

Komercīpašumi (6)    Dzīvokļi (87)    Mājas (8)    Zemes (2)    

Ieteikt:   Drukāt: PDF:   Atzīmēt:
Share on Facebook! Tweet about it   Print PDF   Note object
Starlex video kanāls