Atrodi savu objektu

Objekta ID:
Kategorija:
Cena:
-
Stāvoklis:
 
Atrašanās:
Darījums:
pārdošana īre/noma
Platība m2:
-
Stāvi:
-
Telpu, istabu skaits:
-
 

Apraksts

  • Objekta ID: 7332
  • Atrašanās: Jūrmala, Jūrmala
  • Iela: Tallinas
  • Darījums: Pārdod
  • Stāvoklis: Jaunais projekts
  • Platība: 142 m2
  • Stāvs,stāvi: 45/5
  • Telpu, istabu skaits: 3
  • Papildus maksājumi: Viss iekļauts

 

300 metri no jūras

 
Saulkrasti ir viena vecākajām pilsētām skaistajā un savdabīgajā Vidzemes jūrmalā, tā atrodas apmēram 40 kilometru attālumā no galvaspilsētas, ar ko to savieno – tagad ar apvedceļa palīdzību ārpus pilsētas novirzītā – maģistrālā Tallinas šoseja un dzelzceļš.
 
Lieliskā smilšu pludmale, skaistās piekrastes kāpas un stalto priežu meži nodrošina pilsētas iemītnieku ikdienai tuvību dabai un padara Saulkrastus par vienu no vispievilcīgākajām dzīvesvietām visā Latvijas piekrastē.
 
Projekts „Saulkrastu Nams” ir jaunuzcelta piecstāvu dzīvojamā māja ar ļoti ērtiem dzīvokļiem – gaišiem un plašiem.
 
Māju veido 58 dzīvokļi, kuru kopplatība ir no 38 līdz 197 kvadrātmetriem.
 
Dzīvokļu pārdomātais plānojums ir veidots tā, lai pat nelielā platībā varētu izvietot visas pastāvīgai dzīvošanai paredzētās mēbeles un sadzīves aprīkojumu. Ja ir vēlēšanās, iespējams veikt dzīvokļa pārplānošanu, lai īstenotu Jūsu personiskos priekšstatus par to, kādam ir jābūt mūsdienīgam, komfortablam un tieši Jums domātam mājoklim.
 
Divu līmeņu dzīvokļiem ēkas 4. un 5. stāvā ir plašas terases, no kurām paveras lieliski skati uz jūru, mežiem – vai arī uz glītām privātmājām un rūpīgi lolotiem dārziem.
 
Tīrās, regulāri uzkoptās kāpņu telpas un kāpņu laukumiņi katram šeit ienākušajam apliecina, ka viņš atrodas drošā vietā, kur rūpējas par Jums un Jūsu mājokli, kur vienmēr ir gaidīti Jūsu viesi!
 
Kāpņu telpu ārdurvis ir apgādātas ar kodu slēdzenēm, katrā kāpņu telpā darbojas mūsdienīgs un pavisam kluss firmas „SCHINDLER” lifts.
 
Dzīvojamais komplekss „Saulkrastu Nams” ir eleganta un gaiša celtne, kuru no visām pusēm aptver zālieni, iekopti augi un koki.
 
Mājas fasāde („iekšējais stūris”) ir vērsta uz jūras pusi, bet pašā ēkas korpusu veidotajā „stūrī” atrodas pietiekami plašs un lieliski aprīkots bērnu rotaļlaukums ar vairākiem šļūcamkalniņiem un šūpolēm.
 
Dzīvojamā kompleksa otrā jeb „sētas” pusē ir ierīkota stāvvieta 60 automašīnām. Tā atrodas tieši pie Tallinas ielas – Saulkrastu centrālās maģistrāles. Pa šo ielu kursē arī autobusi uz Rīgu, turklāt praktiski blakus, tikai 30 metrus no Jūsu mājas, atrodas to pieturvieta.
 
Cena EUR par m2: 1042.25 EUR
Cena EUR par visu: 148000 EUR

NEKUSTAMO ĪPAŠUMU KONSULTANTS: Maksims Mordovecevs

E-pasta adrese: [email protected]

Tālrunis: +371 27726175

Komercīpašumi (6)    Dzīvokļi (87)    Mājas (8)    Zemes (2)    

Ieteikt:   Drukāt: PDF:   Atzīmēt:
Share on Facebook! Tweet about it   Print PDF   Note object
Starlex video kanāls