Atrodi savu objektu

Objekta ID:
Kategorija:
Cena:
-
Stāvoklis:
 
Atrašanās:
Darījums:
pārdošana īre/noma
Platība m2:
-
Stāvi:
-
Telpu, istabu skaits:
-
 

Apraksts

  • Objekta ID: 11913
  • Atrašanās: Jūrmala, Jūrmala
  • Iela: Muižas
  • Darījums: Pārdod
  • Stāvoklis: Jaunais projekts, Gatavs dzīvošanai
  • Platība: 102 m2
  • Stāvs,stāvi: 2/3
  • Telpu, istabu skaits: 3
  • Papildus maksājumi: Viss iekļauts

 

Divstāvu dzīvoklis Sarkanajā mājā!

Sarkanā māja ir atjaunota koka arhitektūras piemineklis. Mājā pieejami tikai 4 dzīvokļi, divistabu un trīsistabu, platībā no 71,9 līdz 102 m², kas pircējiem tiek piedāvāti ar kvalitatīvu pilno apdari. Ekskluzīvi pirmā stāva dzīvokļiem ir pieejamas plašas terases zonas, kuras ir skaisti apzaļumotas. Visu gadu mājā ir labs mirkoklimats, gaisa un klimata kvalitāte ir ļoti augsta ņemot vērā to, ka māja ir ekoloģiska un tajā ir iebūvēta ventilācija.

"Muižas Nami", kas 2016. gadā saņēma Starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas FIABCI prestižo balvu "Baltic Prix d"Excellence" kā labākais wellness projekts Baltijas valstīs, ir jauna koncepta 21.gadsimta apartamentu komplekss. Tas atrodas skaistā vietā Bulduros un sastāv no trīs ēkām. Divas no tām ir restaurēti koka arhitektūras pieminekļi, bet trešā – jauna, mūsdienīga trīsstāvu ēka. Tās veidotas, izmantojot tikai augstākās kvalitātes, sertificētus celtniecības materiālus, kas ir droši cilvēka veselībai. Ēkās kopumā pieejami 20 apartamenti platībā no 57 līdz 126 kvadrātmetriem, kas pircējiem tiek piedāvāti ar kvalitatīvu pilno apdari.

Komplekss, kas veidots ar domu par cilvēka veselību, dzīves kvalitātes un labas pašsajūtas uzturēšanu, atrodas veselīgā vidē tuvu priežu parkam, vien desmit minūšu attālumā no Baltijas jūras līča. Tā mājīgajā pagalmā izveidots bērnu rotaļu laukums, kā arī sporta laukumi ar oriģināliem āra trenažieriem, kur māju iedzīvotāji var veikt dažādas veselīgas aktivitātes savas veselības uzlabošanai un uzturēšanai.

Iespējama īre ar izpirkumu.

 Jūra  - 10 minūtes.

 

Cena EUR par m2: 3243.63 EUR
Cena EUR par visu: 330850 EUR

NEKUSTAMO ĪPAŠUMU KONSULTANTS: Ilze Zīlniece

E-pasta adrese: [email protected]

Tālrunis: +371 27788089

Komercīpašumi (7)    Dzīvokļi (113)    Mājas (21)    Zemes (5)    

Ieteikt:   Drukāt: PDF:   Atzīmēt:
Share on Facebook! Tweet about it   Print PDF   Note object
Starlex video kanāls